fanpage-na-facebooku-promocja

Wypromowanie firmy na Facebooku przy małym budżecie? Tak, to możliwe!

06 / 09 / 2022

Mniejsze biznesy często dysponują niewielkimi środkami na to, by zadbać o kampanię reklamową. Dzięki jednak narzędziom, jakie dostarcza Facebook, jak i optymalizacji reklamy, można zmaksymalizować jej efekty nawet niewielkim kosztem. To, jak to zrobić, dowiesz się z tego artykułu. Sprawdź go!

Czytaj dalej
koszta

Co wpływa na koszt skutecznej reklamy na Facebooku? Odpowiadamy

22 / 08 / 2022

Na koszt reklamy w mediach społecznościowych, w tym na Facebooku, wpływają najróżniejsze czynniki. Popularność branży, sezon, cele… to tylko część z nich. Jeśli sam szykujesz się do akcji promocyjnej i zastanawiasz się, co najbardziej wpłynie na ten wydatek – w tym artykule znajdziesz odpowiedzi.

Czytaj dalej
facebook

Jak istotna dla Twojej firmy jest odpowiednio zaplanowana kampania reklamowa na Facebooku? Sprawdź!

08 / 08 / 2022

Facebook to jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych w Polsce. Tysiące użytkowników, których tu znajdziesz, są potencjalnie Twoimi klientami. Trzeba jednak do nich dotrzeć z reklamą. A jak zaplanować całą kampanię? I jakie korzyści może ona Ci przynieść? O tym dowiesz się z tego artykułu.

Czytaj dalej
fanpage

Jak skutecznie współpracować z zaprzyjaźnionymi firmami i instytucjami na Facebooku? Podpowiadamy!

20 / 07 / 2022

Czy wiesz, że współpracujące ze sobą firmy mogą się efektywnie wspierać na Facebooku? Istnieje wiele sposobów, w jaki Ty i Twój partner możecie oddziaływać na siebie i swoich fanów przez media społecznościowe. Zajrzyj do artykułu na tej stronie i poznaj szczegóły już teraz!

Czytaj dalej