instagram

Instagram Stories – jak ważne są dla rozwoju Twojej firmy?

07 / 06 / 2022

Instagram to jeden z najchętniej wykorzystywanych do promocji serwisów. Użytkownicy postrzegają zamieszczane na nim materiały jako bardziej autentyczne. Firmom z pomocą przychodzą jeszcze dodatkowe opcje portalu, w tym m.in. Instagram Stories. Dowiedz się o nich więcej już teraz!

Czytaj dalej
firma-na-fb

W jaki sposób ogłaszać nowości na firmowym fanpage’u?

20 / 05 / 2022

Dzięki Facebookowi możesz łatwo docierać do klientów z różnymi treściami. To także doskonały kanał do komunikowania nadchodzących nowości. Jak jednak je wypromować? Jeśli chcesz zbudować zainteresowanie wokół wprowadzanych usług lub produktów – sięgnij po wskazówki zawarte w tym artykule.

Czytaj dalej
internetowe-trolle

Nieprzyjemne komentarze na firmowym Facebooku – jak sobie z nimi radzić?

06 / 05 / 2022

Zakładając FP na Facebooku, trzeba mieć świadomość, że niektórzy komentujący będą wystawiali negatywne oceny. Część z nich to wynik znudzenia lub złośliwości. Inne to merytoryczne uwagi dotyczące marki. Podstawą jest odpowiednia reakcja na nie. Dowiedz się, jak działać, gdy pojawiają się złe opinie.

Czytaj dalej
fanpage-fb

Czy opracowywanie wydarzeń związanych z działalnością firmy jest istotne na Facebooku?

25 / 04 / 2022

Facebook daje mnóstwo okazji do tego, by poszerzyć swoją bazę fanów na fanpage’u. Jedną z metod jest organizacja wydarzenia – offline, jak i online. Czy to się opłaca? Jakie korzyści może przynieść takie działanie? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, już teraz przeczytaj ten artykuł.

Czytaj dalej