odpowiedzi-facebook

Automatyczne odpowiedzi w komentarzach na Facebooku – czy warto je ustawiać? Cz. 1

05 / 05 / 2023

Rozwój fanpage’a firmowego to powód do zadowolenia, wymaga jednak poświęcenia dużej ilości czasu i uwagi na interakcje z użytkownikami Facebooka. Z pierwszej części artykułu dowiesz się, jak usprawnić działanie strony firmowej i poprawić jakość obsługi klienta dzięki wprowadzeniu automatycznych odpowiedzi na komentarze.

Czytaj dalej
tworzenie-rolek-na-facebooku

Rolki na Facebooku – wszystko, co musisz o nich wiedzieć! Cz. 2

20 / 04 / 2023

W poprzednim artykule wyjaśniliśmy, czym są rolki na Facebooku, gdzie można je znaleźć, a także jak stworzyć. Przedstawiliśmy też cechy, które odróżniają je od dłużej obecnych na platformie relacji. To elementarna wiedza, dzięki której możesz zrozumieć i zacząć wykorzystywać tę formę udostępniania materiałów. Jest jednak jeszcze wiele kwestii, które warto poruszyć. Chcesz je poznać? Przeczytaj drugą […]

Czytaj dalej
rolki-na-facebooku

Rolki na Facebooku – wszystko, co musisz o nich wiedzieć! Cz. 1

06 / 04 / 2023

Rolki to bardzo szybko rozwijający się format postów na Facebooku. Obawiasz się, że nie wiesz jeszcze o nich wszystkiego? Z artykułu dowiesz się, czym są, gdzie ich szukać i jak je stworzyć. Poznasz najważniejsze cech, które wyróżniają tę formę udostępniania materiałów w sieci społecznościowej.

Czytaj dalej
viral

Viral – czym jest i jak go stworzyć? Cz. 2

22 / 03 / 2023

W drugiej części artykułu o viralach dowiesz się, jakie są jego wady i zalety. Z KJ Studio poznasz sposoby tworzenia treści, które błyskawicznie obiegają internet i zrozumiesz, czym jest i jak działać w ramach marketingu wirusowego.

Czytaj dalej