social-media-facebook

Instagram jako idealne narzędzie dopełniające kampanię reklamową na Facebooku – sprawdź to!

05 / 11 / 2021

Profil na Facebooku dla wielu firm to konieczność. To dzięki niemu można komunikować się z klientami i dostarczać im informacji o nowościach marki. Jednak, aby skuteczniej zachęcać internautów do zaangażowania – warto prowadzić promocję także na Instagramie. Sprawdź więcej w tym artykule.

Czytaj dalej
reklama na messendzerze

Reklama na Messengerze – Twój sposób na dotarcie do Klientów

19 / 10 / 2021

Komunikator Facebooka daje szerokie możliwości – nie tylko w zakresie komunikacji, ale i promocji działalności. Chcesz wiedzieć więcej, jakie reklamy da się zamieścić w Messengerze? Zachęcamy zatem do przeczytania tego wpisu. Dowiedz się więcej na temat promocji firmy przez tę aplikację.

Czytaj dalej
facebook instagram dla firm

Facebook i Instagram – dlaczego warto promować swoją firmę na tych serwisach?

07 / 10 / 2021

Facebook i Instagram to najpopularniejsze portale społecznościowe wśród internautów. Dla wielu firm są też szansą na pozyskanie nowych klientów, jak i wypromowanie oferty. Narzędzia udostępnione przez oba serwisy są intuicyjne i bardzo praktyczne. Dowiedz się więcej z naszego najnowszego artykułu!

Czytaj dalej
facebook stories

Relacje na Facebooku – czy drzemie w nich potencjał marketingowy dla Twojej firmy?

21 / 09 / 2021

Świat zwariował na punkcie stories – od momentu wprowadzenia ich po raz pierwszy przez platformę SnapChat, niemal każdy duży serwis społecznościowy chciał mieć coś podobnego w swojej ofercie. Trudno się temu dziwić, gdyż to znakomita i bardzo świeża metoda na dotarcie do użytkowników. Zobacz, jak relacje mogą wpłynąć na Twój biznes!

Czytaj dalej