fbpx

O NAS

Facebook-prawdziwy-potencjal

Facebook, czyli prawdziwy potencjał

Facebook daje polskim firmom natychmiastowy i bezpośredni dostęp do ponad 10 milionów aktywnych klientów ze wszystkich zakątków Polski. Fenomen Facebooka polega na tym, że każdy pozyskany fan ma średnio 200 znajomych, którzy śledzą jego aktywność oraz działania. To działa jak kula śnieżna; gdy ta jedna osoba polubi udostępniony przez Ciebie post albo się nim podzieli, to jednocześnie widzą to jego znajomi. Facebook umożliwia gromadzenie fanów wokół marki lub firmy, informuje ich o nowościach i aktualnych wydarzeniach w firmie.

 

Dlaczego my?

Zlecając nam fanpage możecie mieć Państwo pewność, że Wasze konto będzie obsługiwane przez osoby, które wiedzą jak dotrzeć do potencjalnych klientów. Już po kilku dniach będziecie Państwo pewni, że wybraliście odpowiednią firmę, która wie co robi. Prowadzimy fanpage w sposób pomysłowy i różnorodny. Bazujemy na doświadczeniu i profesjonalizmie, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Uwielbiamy swoja pracę, bo sprawia nam ona bardzo dużo przyjemności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
    Wyrażam zgodę na kontakt marketingowy

    Ta strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, będą one zapisywane w pamięci urządzenia.