Zakładanie i prowadzenie strony firmowej “fanpage” przez konto na Facebooku

facebook-dla-firmFacebook to wiodąca platforma społecznościowa, w ramach której miliony Polaków posiadają swój profil. Nic więc dziwnego, że firmy widzą w nim szansę, aby poprzez swój fanpage dotrzeć do ogromnej liczby potencjalnych Klientów. Specjaliści z KJ Studio sprawią, że profil Twojej firmy na Facebooku zyska duże grono fanów w krótkim czasie.

Wykorzystanie potencjału promocyjnego dla firm, jaki drzemie w profilu na FB, staje się dziś wręcz koniecznością. Zwłaszcza, gdy interesuje Cię skuteczna i niedroga reklama strony Twojej firmy w Internecie. Profil na FB nie ma granic. Dlatego, posiadając konto firmowe na Facebooku, zyskujesz możliwość dotarcia z ofertą, jaką posiada Twoja firma do internautów z każdego zakątka świata.

Na profesjonalnie przygotowanym i sumiennie prowadzonym firmowym fanpage’u na stronie Facebook, powinny być umieszczane wartościowe, intrygujące i atrakcyjne treści, które docelowo mają przyczyniać się do wzrostu ilości „polubień”. Zaufaj kreatywnym i zaangażowanym w swoją pracę specjalistom w dziedzinie tworzenia fanpage’y firmowych na Facebooku z KJ Studio.

Tworzenie profilu firmowego na Facebooku

Założymy Twój profil firmowy na Facebooku, umieścimy wszelkie niezbędne informacje dotyczące Twojej działalności. Przede wszystkim będziemy regularnie wzbogacać firmowy fanpage o coraz to nowsze materiały firmowe. Tworzenie atrakcyjnych wydarzeń i organizowanie konkursów poprzez Twoje konto może bezpośrednio przełożyć się na wzrost liczby fanów Twojego profilu w ramach serwisu Facebook.

Zakładanie profilu firmowego na Facebooku warto powierzyć profesjonalistom. Ale jeżeli posiadasz już własny fanpage firmowy, pomożemy Ci go udoskonalić tak, aby wykrzesać wszystkie możliwości, jakie daje firmom strona społecznościowa Facebook. Dla konta każdej firmy opracowujemy indywidualną strategię działań. Nad wszystkim masz pełną kontrolę i to Ty decydujesz o tym, co ma znaleźć się na Twoim firmowym profilu. Mamy głowę pełną kreatywnych pomysłów, jak zaprezentować Twój fanpage. Zaproponujemy Ci ciekawe i optymalne rozwiązania dla Twojego konta. Zapewniamy najwyższą jakość usług tak, by strona na FB były jak najlepszą wizytówką, którą posiada Twoja firma.

Zapraszamy do kontaktu firmy, zamierzające posiadać efektowny konto firmowe na stronie FB!

NASZA OFERTA

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
Wyrażam zgodę na kontakt marketingowy

Ta strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, będą one zapisywane w pamięci urządzenia.