Reklama fanpage’a firmy na Facebooku

reklama-na-facebooku

Zadbamy o rozpoznawalność Twojej marki. Wykreujemy pożądany wizerunek prowadzonej przez Ciebie firmy poprzez sprofilowany fanpage. W tym celu wykorzystamy wszelkie możliwości, jakie daje pod względem reklamy największy na świecie portal społecznościowy – Facebook. Reklama Twojego fanpage’a na Facebooku zostanie przez nas profesjonalnie opracowana, a jej wdrożenie pozwoli Ci efektywnie wypromować markę, produkty, usługi czy też tworzone przez Ciebie wydarzenia. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasze strategie są spersonalizowanie, co gwarantuje pełną satysfakcję.

 

Reklama na Facebooku to doskonała inwestycja, gdyż skuteczność działań zależy przede wszystkim od inwencji i aktywności, a nie od ponoszonych kosztów!

Wbrew pozorom efektywna promocja nie zawsze musi się wiązać z dużym nakładem finansowym. Oferujemy profesjonalne prowadzenie kampanii reklamowej Twojej firmy poprzez Facebook. Zadbamy o to, aby Twój fanpage przyciągał uwagę swoją formą i treścią, a następnie przystąpimy do jego popularyzacji w ramach serwisu. Od chwili umieszczenia reklamy na Facebooku, na bieżąco monitorujemy jej efekty. Rosnąca liczba lajków na fanpage’u to nasz cel. W rezultacie Ty zyskujesz satysfakcję ze współpracy z KJ Studio i przekonanie, iż generowana reklama jest efektywna. To właśnie skuteczna reklama na FB jest jednym z fundamentalnych elementów naszej oferty. Dlaczego warto ją wybrać? Powodów jest wiele, między innymi:

 • Możliwość targetowania fanów
  Dokładny wybór grupy docelowej wpływa na zwiększoną skuteczność reklamy na fanpage’u i optymalizację kosztów.
 • Bezpieczeństwo reklamy
  Przestrzegamy ustaleń, które są ściśle określone w regulaminie FB. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystko odbywa się zgodnie z zasadami.
 • Spektakularny przyrost fanów
  Fanów pozyskujemy w sposób legalny. Ich konta są aktywne. Tym samym w szybki sposób zyskasz prawdziwe grono potencjalnych Klientów Twojej firmy.
 • Różnorodność reklam na FB
  Proponujemy reklamy w różnych odmianach i kreacjach. Mogą to być m.in. konkursy na Twoim profilu, które dodatkowo zwiększają zainteresowanie Twoją ofertą.

Skuteczna reklama? Postaw na profesjonalistów!

Pragniesz wypromować swoją markę? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę w wirtualnym świecie? Obojętnie, na którym etapie jesteś – pomoże Ci skuteczna i co najważniejsze, niedroga w porównaniu z innymi mediami, reklama fanpage na portalu FB. Portal ten otwiera przed Tobą wiele możliwości zaistnienia w świadomości tysięcy internautów. Warto wykorzystać tę szansę i potencjał. Pomożemy Ci w tym – poznaj naszą kompleksową ofertę i podejmij współpracę z doświadczonym zespołem KJ Studio. Zachęcamy także do zapoznania się z wybranymi realizacjami, które zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu – osobistego, telefonicznego bądź poprzez formularz kontaktowy – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

NASZA OFERTA

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
Wyrażam zgodę na kontakt marketingowy

Ta strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, będą one zapisywane w pamięci urządzenia.