Tworzenie i prowadzenie strony firmowej na Facebooku

facebookSetki milionów odwiedzin dziennie i niemal niczym nieograniczone możliwości – właśnie taki jest Facebook, największy na świecie portal społecznościowy. Dzięki ofercie KJ Studio związanej z tworzeniem fanpage’y na Facebooku, także i Twoja firma może zacząć odgrywać na nim znaczącą rolę. Rosnąca w zastraszającym tempie popularność portalu Facebook, otworzyła masę nowych możliwości nie tylko zwykłym użytkownikom, ale i przedsiębiorcom. To właśnie z myślą o tej drugiej grupie rozpoczęliśmy naszą działalność, oferując tworzenie i prowadzenie firmowych fanpage’y na FB. Skuteczne prowadzenie biznesu jest sztuką równie trudną, co prowadzenie nowatorskiego i kreatywnego fanpage’a w ramach serwisu Facebook – dlatego też warto je powierzyć specjalistom takim jak my. Daj sobie szansę i wyróżnij się na tle konkurencji!

Profesjonalne tworzenie i prowadzenie fanpage’a na Facebooku

Co to oznacza w praktyce?

  • założymy profil na Facebooku dla Twojej firmy,
  • umieścimy na nim konieczne informacje, wartościowy content,
  • będziemy regularnie wstawiać na nim urozmaicone treści, grafiki, filmiki itp.

Wiemy także, że tworzenie atrakcyjnych wydarzeń i organizowanie konkursów poprzez Twoje konto może bezpośrednio przełożyć się na wzrost liczby fanów Twojej strony w ramach serwisu Facebook. Będziemy budować więzi z użytkownikami, wchodzić z nimi w interakcje – wszystko po to, aby Twoja firma odniosła wirtualny (i nie tylko) sukces! Cenne porady i wskazówki umieściliśmy również na naszym firmowym blogu.

Tworzenie i aktywne prowadzenie fanpage’a na FB to niejako otwarcie drzwi dla nowych klientów. Wybierając naszą ofertę, otrzymujesz gwarancję tego, że otrzymasz dokładnie taki rezultat, o jakim zawsze marzyłeś. Liczba fanów Twojego fanpage’a na Facebooku z dnia na dzień zacznie rosnąć, podobnie jak i aktywność pod poszczególnymi postami. Dzięki temu budowana przez Ciebie marka nie tylko stanie się coraz bardziej rozpoznawalna poprzez FB i firmowy fanpage, ale przełoży się to także na większe zainteresowanie świadczonymi przez Ciebie usługami czy oferowanymi produktami. Pamiętaj – wizerunek marki często ostatecznie przesądza o wyborze takiego a nie innego produktu! Co istotne, fanpage nie jest rozwiązaniem generującym istotne koszty. To w praktyce niezwykle efektywna metoda pozyskiwania popularności bez potrzeby ponoszenia większych nakładów finansowych.

Efektywny Fanpage? Wybierz KJ Studio!

Powierzając tworzenie fanpage’a na FB specjalistom z KJ Studio, angażujesz do współpracy profesjonalistów, którzy szybko zaprowadzą Cię na szczyt w Twojej branży. Co nas wyróżnia?

  • pasja,
  • zaangażowanie,
  • doświadczenie,
  • profesjonalizm,
  • indywidualne podejście do Klienta.

Wszystko to jest gwarancją pełnej satysfakcji i sukcesu. Zaufało nam już wielu klientów, część z realizacji można zobaczyć na naszej stronie internetowej.

Już dziś zapoznaj się z kompleksową ofertą. Zapraszamy także do kontaktu – nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

NASZA OFERTA

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
Wyrażam zgodę na kontakt marketingowy

Ta strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, będą one zapisywane w pamięci urządzenia.