Pozyskaj Fanów, zdobądź nowych Klientów!

reklama-na-facebookuZadbamy o rozpoznawalność Twojej marki. Wykreujemy pożądany wizerunek prowadzonej przez Ciebie firmy poprzez sprofilowany fanpage. W tym celu wykorzystamy wszelkie możliwości, jakie daje pod względem reklamy największy na świecie portal społecznościowy – Facebook. Reklama Twojego fanpage’a na Facebooku zostanie przez nas profesjonalnie opracowana, a jej wdrożenie pozwoli Ci efektywnie wypromować markę, produkty, usługi, czy też tworzone przez Ciebie wydarzenia.

 

Reklama na Facebooku to doskonała inwestycja, gdyż skuteczność działań zależy przede wszystkim od inwencji i aktywności, a nie od ponoszonych kosztów!

Oferujemy profesjonalne prowadzenie poprzez Facebook kampanii reklamowej Twojej firmy. Zadbamy o to, aby Twój fanpage przyciągał uwagę swoją formą i treścią, a następnie przystąpimy do jego popularyzacji w ramach serwisu Facebook. Od chwili umieszczenia reklamy na Facebooku, na bieżąco monitorujemy jej efekty. Rosnąca liczba lajków na fanpage’u to nasz cel. W rezultacie Ty zyskujesz satysfakcję ze współpracy z KJ Studio i przekonanie, iż generowana reklama działa skutecznie i efektywnie. Reklama na portalu Facebook to jeden z fundamentalnych elementów naszej oferty. Dlaczego warto ją wybrać:

 • Możliwość targetowania fanów
  Dokładny wybór grupy docelowej wpływa na zwiększoną skuteczność reklamy i optymalizację kosztów.
 • Bezpieczeństwo reklamy
  Przestrzegamy ustaleń, które są ściśle określone w regulaminie FB. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystko odbywa się zgodnie z zasadami.
 • Spektakularny przyrost fanów
  Fanów pozyskujemy w sposób legalny. Ich konta są aktywne. Tym samym w szybki sposób zyskasz prawdziwe grono potencjalnych Klientów Twojej firmy.
 • Różnorodność reklam na Facebooku
  Proponujemy reklamy w różnych odmianach i kreacjach. Mogą to być m.in. konkursy na Twoim profilu, które dodatkowo zwiększają zainteresowanie Twoją ofertą.

Pragniesz wypromować swoją markę? Pomoże Ci w tym skuteczna i co najważniejsze, niedroga w porównaniu z innymi mediami, reklama na portalu Facebook. Otwiera on przed Tobą możliwości zaistnienia w świadomości tysięcy internautów. Warto wykorzystać tę szansę. Pomożemy Ci w tym – poznaj naszą kompleksową ofertę, jaką stanowi reklama na Facebooku. Podejmij współpracę z doświadczonym zespołem KJ Studio. Zapraszamy do kontaktu.

NASZA OFERTA

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Ta strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, będą one zapisywane w pamięci urządzenia.